Corneille (1922-2010)
  5. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstenaar

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Schilder - Beeldhouwer - Graficus

Opleiding

Corneille volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact.

Biografie

Guillaume Cornelis Beverloo, bekend als Corneille is geboren als kind van Nederlandse ouders in Luik. Hij was een van de oprichters en tevens een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Corneille was enorm productief tijdens zijn carriere, met als gevolg een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf omstreeks 1960 werkt hij figuratief. Bekende motieven zijn vogels, vrouwen, en bloemen.

Exposities en prijzen

Vele bedrijfs, particuliere en museale collecties hebben werk van Corneille in bezit. Daarnaast is zijn oeuvre ook vertegenwoordigd in verschillende musea, waaronder het Cobra Museum te Amstelveen.

Corneille was een belangrijk en toonaangevend kunstenaar waarvan werk in meer dan 1000 exposities en tentoonstellingen in binnen en buitenland hing, en waarvan tientallen persoonlijke exposities waren.

Aangeboden items
144
Verkochte items
4023
Nationaliteit
Nederlands Belgisch
Links
Favoriet
FA. (946 x Favoriet)
144 aangeboden items van deze kunstenaar
Corneille - Lil 09 Festen kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Lil 09 Festen

Geplaatst dooriledere

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Lil 09 Festen

Geplaatst dooriledere

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - geen titel

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1989
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - portrait d´une ete kopen? Bied vanaf 199!
Corneille - portrait d´une ete

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Don Carlos kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Don Carlos

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
Afmetingen83 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - La Triviata kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - La Triviata

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Nabucco kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Nabucco

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Falstaf kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Falstaf

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1990
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 595!
Corneille - Feline Jaune

Geplaatst doorlowracer

Jaartal2002
TechniekAquagravure
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Les Oiseaux blues et fleure jaune kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Les Oiseaux blues et fleure jaune

Geplaatst doorPCLR

Jaartal1999
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Tribu 4 - gesigneerd - ingelijst - 1992 - 200ex. kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Tribu 4 - gesigneerd - ingelijst - 1992 - 200ex.

Geplaatst doorJarold

Jaartal1992
Afmetingen78 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, titel, "Scene Champetre". kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Zeefdruk, titel, "Scene Champetre".

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Chant d’été, litho (mooi ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vamp lunaire et oiseau de nuit, carborundum druk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille - Vamp lunaire et oiseau de nuit, carborundum druk (mooi ingelijst, groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2009
TechniekCarborundum
Afmetingen79 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Corneille - Corneille et “Le Rubens”, gesigneerd offset affiche kopen? Bied vanaf 95!
Corneille - Corneille et “Le Rubens”, gesigneerd offset affiche

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
TechniekVaria
Afmetingen72 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - Abstracte compositie, litho (netjes ingelijst, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Abstracte compositie, litho (netjes ingelijst, kleine oplage)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Nuit d'ete - 1956 kopen? Bied vanaf 699!
Corneille - Litho: Nuit d'ete - 1956

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Zonder titel, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zonder titel, zeefdruk (ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'La grande fleur' - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 449!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'La grande fleur' - 1974 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen108.5 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Six reves peints, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
Afmetingen62 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'Oiseau fleur du ciel' - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 449!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: 'Oiseau fleur du ciel' - 1972 (nette lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Jardin errant, complete cassette met 8 handgesigneerde litho’s kopen? Bied vanaf 2250!
Corneille - Jardin errant, complete cassette met 8 handgesigneerde litho’s

Geplaatst doorRosser

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Fles Brut , La Pieve Spumanti - Gran Cuvee Corneille - 75cl kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Fles Brut , La Pieve Spumanti - Gran Cuvee Corneille - 75cl

Beeld / Object

Geplaatst doorkunst_ikhebje

TechniekGlas
Afmetingen31 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Corneille - Salome kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Salome

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal2001
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 240!
Corneille - Le Tigre Amoureux

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - gesigneerd boek & extra 3 boeken kopen? Bied vanaf 65!
Corneille - gesigneerd boek & extra 3 boeken

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorMiles

Jaartal2002
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen25 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Le voyage' | 1995 kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - handgesigneerde zeefdruk | 'Le voyage' | 1995

Geplaatst doorEuro_kunst

Jaartal1995
Afmetingen33 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - de vrouw en de rode vogel kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - de vrouw en de rode vogel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk: Coeur de L'ete - 1994 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Zeefdruk: Coeur de L'ete - 1994

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1994
Afmetingen77 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste kleuren litho: le volcan en fête - 1984 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Ingelijste kleuren litho: le volcan en fête - 1984

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste litho: Vrouw en vogels - 1982 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Ingelijste litho: Vrouw en vogels - 1982

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 1295!
Corneille - Litho: Le Masque Seul - 1953(zeldzaam stuk: oplage slechts 12 stuks!)

Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Femme et animeaux met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Femme et animeaux met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure Tardive

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Litho: Abstracte compositie

Jaartal1959
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Overture sur Ete kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - Overture sur Ete

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Corneille - Litho, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Twee prenten in lijst en nog geseald, twee mokken en een kopje van Corneille kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Twee prenten in lijst en nog geseald, twee mokken en een kopje van Corneille

Beeld / Object

Geplaatst doorlink1986

TechniekOverig
Afmetingen21 cm x 21 cm x 2 cm (h x b x d)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille - zeefdruk in CoBrA-stijl - 1951/1987

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen49 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - ‘Naakt op muziekpapier’ - oplage 20 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille - ‘Naakt op muziekpapier’ - oplage 20

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen42.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 1960 Vol d'oiseaux a cinq heure de l'apres midi LAGE STARTPRIJS kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - 1960 Vol d'oiseaux a cinq heure de l'apres midi LAGE STARTPRIJS

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1960
Afmetingen67 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.