Corneille (1922-2010)
  5. Corneille
Corneille (1922-2010)

Corneille (1922-2010)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

CORNEILLE (Luik 1922 - Auvers-sur-Oise 2010)

Opleiding

Corneille volgde cursussen aan de Amsterdamse Academie maar was vooral autodidact.

Biografie

Guillaume Cornelis Beverloo, bekend als Corneille is geboren als kind van Nederlandse ouders in Luik. Hij was een van de oprichters en tevens een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Cobra beweging. Corneille was enorm productief tijdens zijn carriere, met als gevolg een enorme hoeveelheid schilderijen, beelden en grafiek. Corneille heeft abstract gewerkt, maar vanaf omstreeks 1960 werkt hij figuratief. Bekende motieven zijn vogels, vrouwen, en bloemen.

Exposities en prijzen

Vele bedrijfs, particuliere en museale collecties hebben werk van Corneille in bezit. Daarnaast is zijn oeuvre ook vertegenwoordigd in verschillende musea, waaronder het Cobra Museum te Amstelveen.

Corneille was een belangrijk en toonaangevend kunstenaar waarvan werk in meer dan 1000 exposities en tentoonstellingen in binnen en buitenland hing, en waarvan tientallen persoonlijke exposities waren.

Aangeboden items
168
Verkochte items
4317
Nationaliteit
NederlandsNederlands  BelgischBelgisch
Links
Favoriet
FA. (1006 x Favoriet)
167 aangeboden items van deze kunstenaar
Corneille - chat retrant dans la danse kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - chat retrant dans la danseGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1992
Afmetingen77 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 475!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Litho van Corneille: 'Soleil cou coupé' - 2001Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk. Titel, "La Femme et l'oiseau de Maastricht" kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - Zeefdruk. Titel, "La Femme et l'oiseau de Maastricht"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le vulcan en Fete kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Le vulcan en FeteGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1984
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - scene champetre kopen? Bied vanaf 199!
Corneille - scene champetreGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1998
Afmetingen63 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Droombeelden - Handgesigneerd Zeefdruk + stempel Atelier Corneille op de rug kopen? Bied vanaf 135!
Corneille - Droombeelden - Handgesigneerd Zeefdruk + stempel Atelier Corneille op de rugGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1994
Afmetingen30.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - 4 Onderzetters Katten + 4 Vogels onderzetters kopen? Bied vanaf 60!
Corneille - 4 Onderzetters Katten + 4 Vogels onderzetters3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorSBGallery

TechniekKeramiek
Afmetingen10 cm x 10 cm x 1 cm (h x b x d)
Corneille - Sunbird kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - SunbirdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - gesigneerd - 2002 - 200 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - l'oisleau de nuit kopen? Bied vanaf 149!
Corneille - l'oisleau de nuitGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpbmulder

Jaartal1976
Afmetingen40.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk - 1997 - unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zeefdruk - 1997 - uniquePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorJarold

Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Combat sur la lune, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille - Combat sur la lune, litho (prachtig ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - La femme rouge, zeefdruk (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - La femme rouge, zeefdruk (zeer mooi ingelijst, groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1997
Afmetingen97 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Bijzonder Object kopen? Bied vanaf 850!
Corneille - Bijzonder ObjectBeeld / Object

Geplaatst doormonty8

Jaartal1991
Afmetingen115 cm x 90 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht15000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - CoBrA hommage, aquatint ets kopen? Bied vanaf 295!
Corneille - CoBrA hommage, aquatint etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosserPlus

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosserPlus

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho Society Shop 1991 The Tie (2 items) kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - Litho Society Shop 1991 The Tie (2 items)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNiv001

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - ’’Compositie met vrouw aan tafel’’, ingelijste kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 195!
Corneille - ’’Compositie met vrouw aan tafel’’, ingelijste kleurenlitho met beperkte oplageGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortoveko1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Figuren en vis - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen79 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Ingelijste litho: Friesland - 2004 (nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Ingelijste litho: Friesland - 2004 (nette lijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen74 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met zonnebloem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Vrouw met zonnebloem - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen84 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - met Hugo Claus - Over het werk van Corneille, publicatie met linoleumsneden kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - met Hugo Claus - Over het werk van Corneille, publicatie met linoleumsnedenPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosserPlus

Jaartal1951
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Bravo! - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Zeefdruk, Bravo! - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1990
Afmetingen115 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Corneille

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Corneille? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Corneille. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Corneille en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Corneille te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Corneille!

Volg het aanbod kunst van Corneille te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Corneille te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Corneille instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Corneille kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Corneille!

Waarom via Kunstveiling kunst van Corneille kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Corneille en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Corneille via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Corneille of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Corneille?

Kunst kopen van Corneille begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Corneille, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Corneille. Om meer kans te maken om de Corneille te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Corneille! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.