5. Dana Andreev

Dana Andreev (1951)

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Dana ANDREEV (Warschau 1951)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Dana Andreev - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 120!

Dana Andreev - zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd20-06-2021 om 22:33

Jaartal1996
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst