5. Dezo Hoffmann

Dezo Hoffmann (1918-1986)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Dezo HOFFMANN (1918 - 1986)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Dezo Hoffmann - The Beatles (1963), gelatinezilverdruk (laatste keer!!!) kopen? Bied vanaf 495!

Dezo Hoffmann - The Beatles (1963), gelatinezilverdruk (laatste keer!!!)

Fotografie

Geplaatst doorRosser

Eindtijd07-06-2021 om 19:41

Jaartal1963
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst