5. Douglas Allsop

Douglas Allsop (1943)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Douglas ALLSOP (Hertfordshire 1943)

Nationaliteit / school

Engels

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Douglas Allsop - Zeefdruk - 9/50 - 1986 kopen? Bied vanaf 45!

Douglas Allsop - Zeefdruk - 9/50 - 1986

Geplaatst doorin2art

Eindtijd30-06-2021 om 20:00

Jaartal1986
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst