Elva Polyakova (1970)
  5. Elva Polyakova
Elva Polyakova (1970)

Elva Polyakova (1970)

Kunstschilder

Elva POLYAKOVA (1970)

Poolse schilder woont en werkt al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.

Aangeboden items
8
Verkochte items
522
Nationaliteit
Pools Pools
Favoriet
Elva Polyakova - Summer nice day kopen? Bied vanaf 500!
Elva Polyakova (1970) Pools Summer nice day
Afmetingen103 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Elva Polyakova - Voorjaar tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova (1970) Pools Voorjaar tulpen
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Elva Polyakova - Amstel in Amsterdam kopen? Bied vanaf 95!
Elva Polyakova (1970) Pools Amstel in Amsterdam
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Elva Polyakova - Shopping in Amsterdam kopen? Bied vanaf 85!
Elva Polyakova (1970) Pools Shopping in Amsterdam
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 99!
Elva Polyakova (1970) Pools Lovers in Amsterdam
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
ELVA geboren in 1970.
Kunst academie afgerond.
Door het werk heen is een duidelijke klassieke handschrift zichtbaar. Het samenvoegen van impressionisme en realisme laat het persoonlijke stijl van ELVA zien.
Poolse schilder woont en werkt als kunstenaar al 30 jaar in Amsterdam. De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.