5. Eric-Jan Kremer

Eric-Jan Kremer (1963)

1 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Kunstschilder Eric-Jan Kremer is zonder twijfel de meest succesvolle Formule 1-kunstenaar van dit moment. Zijn bijzonder spectaculaire doeken worden vooral gekenmerkt door een ongekende dynamiek en expressie.

Internationaal wordt zijn talent herkend en gewaardeerd. Wie op Silverstone de VIP-ruimtes van het Williams Formule 1 team bezoekt treft daar meteen een aantal van zijn werken aan. Ook een aantal grote namen uit de Formule 1 hebben werk van Eric-Jan thuis hangen. Zo heeft hij bijvoorbeeld doeken geschilderd voor o.a. Michael Schumacher, Arie Luyendijk en Mika Häkkinen.

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Eric-Jan Kremer - Max Verstappen Red Bull kopen? Bied vanaf 429!

Eric-Jan Kremer - Max Verstappen Red Bull

Geplaatst doorSpiritual-art

Eindtijd17-07-2021 om 21:34

Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst