5. Erica Nass

Erica Nass (1956)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Erica NASS (Sittard 1956)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Erica Nass - Friends together kopen? Bied vanaf 150!

Erica Nass - Friends together

Geplaatst doorHavik48

Eindtijd01-08-2021 om 22:03

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst