5. Ernst Fuchs

Ernst Fuchs (1930-2015)

9 aangeboden items / 212 verkochte items

FA. (38 x Favoriet)

Ernst FUCHS (Wenen 1930 - Wenen 2015)

Fuchs werd geïnspireerd om kunstenaar te worden op een vroege leeftijd. In 1945, werd op de leeftijd van vijftien, Fuchs toegelaten tot de "Akademie der Bildenden Künste", die na de oorlog opnieuw geopend was op de Wenen Schillerplatz. Van 1950 tot 1962 woonde en werkte hij in Parijs, van waar hij naar Amerika, Italië, Spanje en Engeland reisde. Zijn eerste exposities in een groot museum en diverse solo-exposities vonden plaats tijdens deze periode. In 1957 trok hij zich terug in de beslotenheid van een klooster in Jeruzalem en schilderde een beeld van het laatste avondmaal voor refectorium van het klooster.In 1962 keerde Fuchs terug naar zijn stad, Wenen als internationaal befaamde kunstenaar en werd vier jaar later benoemd tot hoogleraar. In de vroege jaren 1970 kocht Fuchs "Villa Wagner" op Vienna-Hütteldorf, die hij opnieuw ontwierp als zijn plek om te wonen en werken.Tijdens de volgende jaren ontworp Fuchs etappes en kostuums voor Opera's en balletten. Hij schreef filosofische essays over poëzie. Van 1980 tot 1988 werd zijn werk bekroond met solo tentoonstellingen over de hele wereld.| D eerste grote retrospectieve tentoonstelling van de kunstenaar vond plaats op de "Palazzo Piagini" in Venetië, gevolgd door verdere retrospectieven in het Russisch Museum in Sint-Petersburg en Gruyère kasteel in Zwitserland in de jaren negentig en "Palais Harrach" in Wenen in 2001. Vandaag woont en werkt Fuchs in Monte Carlo. Sinds 1988 is "Villa Otto Wagner" zijn privé-museum, huisvesting de Ernst Fuchs collectie.

Nationaliteit / school

Oostenrijks Frans

9 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Ernst Fuchs - Kleurenets. Titel, Der König der Könige ( Koning der Koningen ) kopen? Bied vanaf 120!

Ernst Fuchs - Kleurenets. Titel, Der König der Könige ( Koning der Koningen )

Geplaatst doorduif

Jaartal2012
TechniekEts
Afmetingen66.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - Grosse schöne Farbradierung handsigniert, nummeriert "Pomolly" kopen? Bied vanaf 600!

Ernst Fuchs - Grosse schöne Farbradierung handsigniert, nummeriert "Pomolly"

Geplaatst doormarilyn_de

VerzendingInternationaal

Aftersale items

Aftersale
Ernst Fuchs - Ernst FUCHS, Radierung aus 1947,Selbstportrait III. kopen? Bied vanaf 290!

Ernst Fuchs - Ernst FUCHS, Radierung aus 1947,Selbstportrait III.

Geplaatst doordietmar_de

VerzendingInternationaal

Aftersale
Ernst Fuchs - Ernst FUCHS, Radierung aus 1950,Feuerzeichen IV. kopen? Bied vanaf 290!

Ernst Fuchs - Ernst FUCHS, Radierung aus 1950,Feuerzeichen IV.

Geplaatst doordietmar_de

VerzendingInternationaal

Aftersale
Ernst Fuchs - Ernst FUCHS,"Die verlorene Spur",Radierung aus 1972,handsign. kopen? Bied vanaf 490!

Ernst Fuchs - Ernst FUCHS,"Die verlorene Spur",Radierung aus 1972,handsign.

Geplaatst doordietmar_de

VerzendingInternationaal

Aftersale
Ernst Fuchs - Phantom-Lady, handsigniert, nummeriert, Aquatinta-Radierung in 3 Farben kopen? Bied vanaf 400!

Ernst Fuchs - Phantom-Lady, handsigniert, nummeriert, Aquatinta-Radierung in 3 Farben

Geplaatst doormarilyn_de

VerzendingInternationaal

Aftersale
Ernst Fuchs - Grand Dame - Giclèe op handgemaakt katoenpapier - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!

Ernst Fuchs - Grand Dame - Giclèe op handgemaakt katoenpapier - handgesigneerd

Geplaatst doorbone

TechniekGiclée
Afmetingen74 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ernst Fuchs - Nixe, Farbradierung handsigniert, Aufl. 125, grosse Arbeit auf Bütten kopen? Bied vanaf 400!

Ernst Fuchs - Nixe, Farbradierung handsigniert, Aufl. 125, grosse Arbeit auf Bütten

Geplaatst doormarilyn_de

VerzendingInternationaal

Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Ernst Fuchs - "Koningin van de nacht" - Gesigneerd - Beperkte oplage - 2015 kopen? Bied vanaf 350!

Ernst Fuchs - "Koningin van de nacht" - Gesigneerd - Beperkte oplage - 2015

Beeld / Object

Geplaatst doorin2art

Jaartal2015
Afmetingen25 cm x 12 cm x 10.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd