5. Felicien Bobeldijk

Felicien Bobeldijk (1876-1964)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Felicien BOBELDIJK volgde zijn opleiding aan de Quellinusschool, de Rijksschool voor Kunstnijverheid en de Rijksacademie. Daar was onder meer van Nicolaas van der Waaij de leermeester van Bobeldijk. Ook kreeg hij lessen van Willem Witsen. Bobeldijk maakte graag landschappen, stadsgezichten en portretten. Bobeldijk ontving diverse prijzen waaronder de W. van Collenprijs in 1900 en hij kreeg in 1934 de Koninklijke Subsidie. Hij exposeerde op de tentoonstellingen van Arti, St. Lucas en Pulchri en ook veel in het buitenland.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Felicien Bobeldijk - 8478-15, Paardje kopen? Bied vanaf 200!

Felicien Bobeldijk - 8478-15, Paardje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd13-07-2021 om 20:12

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst