5. Ferry Bunder

Ferry Bunder

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ferry BUNDER (Almere)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Ferry Bunder - ets - 1979 kopen? Bied vanaf 25!

Ferry Bunder - ets - 1979

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd08-08-2021 om 19:34

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst