5. Frans Baaijens

Frans Baaijens (1896-1970)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Frans BAAIJENS (Enschede 1896 - Enschede 1970)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Frans Baaijens - Plasgezicht kopen? Bied vanaf 130!

Frans Baaijens - Plasgezicht

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd14-03-2021 om 19:18

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst