5. Gerbrand Bierenga

Gerbrand Bierenga (1946)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gerbrand BIERENGA (Zwolle 1946)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Gerbrand Bierenga - Wolkenrijders kopen? Bied vanaf 45!

Gerbrand Bierenga - Wolkenrijders

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 20:11

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst