5. Gijs Assmann

Gijs Assmann (1966)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Gijs ASSMANN (Roosendaal en Nispen 1966)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Gijs Assmann - de tol kopen? Bied vanaf 325!

Gijs Assmann - de tol

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd21-02-2021 om 21:58

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst