5. Hans Georg Kresse

Hans Georg Kresse (1921-1992)

5 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Hans Georg KRESSE (Amsterdam, 3 december 1921 - Doorwerth, 12 maart 1992) was een Nederlands striptekenaar. Zijn beroemdste reeks was Eric de Noorman.BiografieHans G. Kresse begon zijn tekencarri

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Koningin Winonah kopen? Bied vanaf 40!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Koningin Winonah

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar - Vidocq in Parijs kopen? Bied vanaf 35!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar - Vidocq in Parijs

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Gebed om regen kopen? Bied vanaf 15!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Gebed om regen

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Chaka kopen? Bied vanaf 3!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, Chaka

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, De tocht naar Chatham kopen? Bied vanaf 5!

Hans Georg Kresse - Handgesigneerde prent van deze striptekenaar, De tocht naar Chatham

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekOffset
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst