5. Hans Maal

Hans Maal (1949)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans MAAL (Den Haag 1949)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Hans Maal - Accent kopen? Bied vanaf 80!

Hans Maal - Accent

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd25-04-2021 om 22:02

Jaartal1980
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen82 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst