5. Harmen Eikema

Harmen Eikema (1886-1974)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Harmen EIKEMA (1886 - 1974)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Harmen Eikema - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!

Harmen Eikema - Westertoren Amsterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkickie

Eindtijd31-07-2021 om 21:40

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst