5. Helma Pantus

Helma Pantus (1957)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Helma Pantus schildert herkenbare, aandoenlijke, humoristische taferelen op klein formaat, absurd magisch realisme. Afgestudeerd op de Koninklijke Academie Kunst en Vormgeving Den Bosch. Ateliers '63 Haarlem. winnares van de Koninklijke Subsidie

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Helma Pantus - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Helma Pantus - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd02-07-2021 om 22:03

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst