Henk Huig (1934)
  5. Henk Huig

Henk Huig (1934)

Kunstenaar

Henk HUIG (Amsterdam 1934)

Aangeboden items
13
Verkochte items
41
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (14 x Favoriet)
13 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Huig - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen37.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Strand, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Strand, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Henk Huig - kleine ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - kleine ets

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - (1934) Vijf litho's - natuurlandschappen kopen? Bied vanaf 50!
Henk Huig - (1934) Vijf litho's - natuurlandschappen

Geplaatst doorBazel20

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1958
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Figuren voor een kerk, ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Orientaals I, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Huig - Orientaals I, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1970
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - ets: vader en moeder kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - ets: vader en moeder

TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - kleine ets

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum II - 1963 kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum II - 1963

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen42.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Ets - Weg naar Erzurum

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk Huig - Duinlandschap bij Veere - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Henk Huig - Duinlandschap bij Veere - Ets

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1959
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Henk Huig

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Henk Huig? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Henk Huig. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Henk Huig en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Henk Huig te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Henk Huig!

Volg het aanbod kunst van Henk Huig te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Henk Huig te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Henk Huig instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Henk Huig kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Henk Huig!

Waarom via Kunstveiling kunst van Henk Huig kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Henk Huig en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Henk Huig via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Henk Huig of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Henk Huig?

Kunst kopen van Henk Huig begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Henk Huig, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Henk Huig. Om meer kans te maken om de Henk Huig te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Henk Huig! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.