5. Henk Klijn

Henk Klijn (1937)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henk KLIJN (Amsterdam 1937)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Henk Klijn - Gevecht, aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Henk Klijn - Gevecht, aquarel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doornoemezedakunst

Eindtijd04-08-2021 om 19:37

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst