5. Henri Evenepoel

Henri Evenepoel (1872-1899)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Henri EVENEPOEL (Nice 1872 - Parijs 1899)

Nationaliteit / school

Belgisch Frans

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier kopen? Bied vanaf 200!

Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArnoutWouters

Eindtijd30-05-2021 om 19:00

Jaartal1899
TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst