5. Howard Hodgkin

Howard Hodgkin (1932-2017)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Howard HODGKIN (Londen 1932 - Londen 2017)

Nationaliteit / school

Engels

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Howard Hodgkin - Cardo's Bar, Black kopen? Bied vanaf 1100!

Howard Hodgkin - Cardo's Bar, Black

Geplaatst doorbosland149

Eindtijd23-05-2021 om 21:31

Jaartal1979
TechniekHandgekleurd
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst