5. Itilla Jeuken

Itilla Jeuken (1958)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Itilla JEUKEN (Schaesberg 1958)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Itilla Jeuken - kleurenzeefdruk - 'Rust' - 1983 kopen? Bied vanaf 60!

Itilla Jeuken - kleurenzeefdruk - 'Rust' - 1983

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd13-03-2021 om 22:43

Jaartal1983
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Itilla Jeuken - kleurenzeefdruk - 'Klimrekschaduw' - 1983 kopen? Bied vanaf 60!

Itilla Jeuken - kleurenzeefdruk - 'Klimrekschaduw' - 1983

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd14-03-2021 om 11:13

Jaartal1983
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst