J. van Leeuwen (1801-1867)
  5. J. van Leeuwen

J. van Leeuwen (1801-1867)

Kunstenaar

J. van LEEUWEN

Aangeboden items
1
Verkochte items
1
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (2 x Favoriet)
1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
J. van Leeuwen - Olieverf op doek, Paardenkar in de haven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 275!
J. van Leeuwen - Olieverf op doek, Paardenkar in de haven - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd22-05-2022 om 20:21

Afmetingen69 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van J. van Leeuwen

Wilt u graag een kunstwerk kopen van J. van Leeuwen? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van J. van Leeuwen. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van J. van Leeuwen en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van J. van Leeuwen te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen J. van Leeuwen!

Volg het aanbod kunst van J. van Leeuwen te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van J. van Leeuwen te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u J. van Leeuwen instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe J. van Leeuwen kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van J. van Leeuwen!

Waarom via Kunstveiling kunst van J. van Leeuwen kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van J. van Leeuwen en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van J. van Leeuwen via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van J. van Leeuwen of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van J. van Leeuwen?

Kunst kopen van J. van Leeuwen begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van J. van Leeuwen, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van J. van Leeuwen. Om meer kans te maken om de J. van Leeuwen te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van J. van Leeuwen! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.