5. Jan Rombout

Jan Rombout (1920-1987)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jan ROMBOUT (Nijmegen 1920-Nijmegen 1987)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jan Rombout - Hooi veld kopen? Bied vanaf 20!

Jan Rombout - Hooi veld

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJdeVreese

Eindtijd06-06-2021 om 21:37

TechniekAquarel
Afmetingen37 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Rombout - Vergezicht ven kopen? Bied vanaf 10!

Jan Rombout - Vergezicht ven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJdeVreese

Eindtijd06-06-2021 om 21:38

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst