Jan Voss (1936)
  5. Jan Voss

Jan Voss (1936)

Kunstenaar

Jan VOSS (Hamburg 1936)

Aangeboden items
8
Verkochte items
58
Nationaliteit
DuitsDuits  FransFrans
Links
Favoriet
FA. (14 x Favoriet)
8 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 20!
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan Voss - - TERRAIN D`ENTENTE - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 110!
Jan Voss - - TERRAIN D`ENTENTE - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - WAS AUCH NOCH WAR - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voss - - WAS AUCH NOCH WAR - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - MIT AUFTRIEB - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voss - - MIT AUFTRIEB - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - RÜCKBLENDEN - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voss - - RÜCKBLENDEN - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - KEIN AUSWEG AUS DEM LABYRINTH - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voss - - KEIN AUSWEG AUS DEM LABYRINTH - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - DAS BESTE KLIMA DES KONTINENTS - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 150!
Jan Voss - - DAS BESTE KLIMA DES KONTINENTS - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Aftersale
Jan Voss - - WIRKUNGSFELDER - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert kopen? Bied vanaf 160!
Jan Voss - - WIRKUNGSFELDER - Farblithografie auf Bütten, handsigniert, datiert, numeriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpitpet

Verzending Internationaal

Kunst kopen van Jan Voss

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Jan Voss? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Jan Voss. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Jan Voss en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Jan Voss te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Jan Voss!

Volg het aanbod kunst van Jan Voss te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Jan Voss te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Jan Voss instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Jan Voss kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Jan Voss!

Waarom via Kunstveiling kunst van Jan Voss kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Jan Voss en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Jan Voss via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Jan Voss of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Jan Voss?

Kunst kopen van Jan Voss begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Jan Voss, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Jan Voss. Om meer kans te maken om de Jan Voss te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Jan Voss! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.