5. Johannes Hendricus Jurres

Johannes Hendricus Jurres (1875-1946)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Johannes Hendricus JURRES (Leeuwarden, 1875 - Amsterdam, 1946)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Johannes Hendricus Jurres - Sint Maarten deelt mantel. kopen? Bied vanaf 399!

Johannes Hendricus Jurres - Sint Maarten deelt mantel.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 21:24

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst