5. Jos Hoogwout

Jos Hoogwout (1892-1978)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jos HOOGWOUT (Amsterdam 1892 - Bloemendaal 1978)

Leerling van H.P.Boot

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jos Hoogwout - gevarieerd stilleven kopen? Bied vanaf 60!

Jos Hoogwout - gevarieerd stilleven

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd27-03-2021 om 19:30

Jaartal1976
TechniekGouache
Afmetingen66 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst