5. Juul Neumann

Juul Neumann (1919-1997)

1 aangeboden items / 87 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Juul NEUMANN (Amsterdam 1919 - Amsterdam 1997)

AQUARELLIST EN SCHILDER

Opleiding: Juul Neumann, ging na zijn opleiding aan het Hervormd Lyceum in Amsterdam in de leer bij Ger Gerrits. Deze gaf hem les in de schilderkunst en grafische technieken. Neumannn werd vooral bekend met zijn geometrische en abstracte werken. Hij werkte veel met heldere kleuren en wilde het karakter van de tweedimensionaliteit van het schilderij behouden.

Juul Neumann was een actief lid bij verschillende kunstenaarsgroepen van na de Tweede Wereldoorlog, zoals Vrij Beelden, Creatie en Liga nieuwe beelden.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 125!

Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl).

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd26-06-2021 om 20:22

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst