Karel Appel (1921-2006)
  5. Karel Appel
Karel Appel (1921-2006)

Karel Appel (1921-2006)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Keramist, Tekenaar

Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006)

Karel Appel: De Kleurrijke Visionair van de Moderne Kunst

Karel Appel, geboren op 25 april 1921, was een befaamde Nederlandse schilder en beeldhouwer die de kunstwereld heeft verrijkt met zijn unieke visie en levendige creaties. Als medeoprichter van de invloedrijke Cobra-beweging, speelde Appel een cruciale rol in het vormgeven van de moderne kunstscene.
Appel's kunstwerken zijn een feest voor de zintuigen. Zijn schilderijen sprankelen met heldere kleuren en dynamische vormen die een gevoel van vreugde en spontaniteit oproepen. Zijn benadering wordt vaak gekenmerkt door een kinderlijke speelsheid en een gebrek aan beperkingen, waardoor hij zich vrij voelde om zijn emoties en verbeelding op doek uit te drukken.

In zijn creaties vloeien abstracte en figuratieve elementen naadloos samen. Zijn krachtige penseelstreken en expressieve lijnen brengen een gevoel van beweging en vitaliteit over. Appel's werk is een uitnodiging om de wereld te zien door de ogen van een kunstenaar die zich liet leiden door innerlijke impulsen en een verlangen om de ziel van het onderwerp vast te leggen.

Zijn artistieke reis strekte zich uit over verschillende decennia en omvatte schilderijen, beeldhouwwerken en grafische kunst. Zijn nalatenschap blijft voortleven in musea en galeries over de hele wereld, waar bewonderaars zijn vermogen om de grenzen van kunst te verleggen kunnen ervaren.
Karel Appel's creatieve erfenis is een viering van kleur, vrijheid en de rijke complexiteit van het menselijk bestaan. Zijn kunstwerken inspireren en blijven een uitnodiging aan iedereen om de wereld te benaderen met een gevoel van verwondering en spontaniteit.
Aangeboden items
47
Verkochte items
1174
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Karel Appel - handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands handgesigneerde litho | 'Can we dance a landscape?' | 1989
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Karel Appel - Cobra figure kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cobra figure
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Karel Appel - HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 115!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen82 x 64 cm (h x b)
€ 115
Karel Appel - Karel appel zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karel appel zeefdruk
Afmetingen98 x 69 cm (h x b)
€ 150
Karel Appel - 2 affiches - 1991 en 1977 (gratis verzending!) kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 2 affiches - 1991 en 1977 (gratis verzending!)
TechniekOffset
Afmetingen74 x 49 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - Sunday (head on table) kopen? Bied vanaf 425!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Sunday (head on table)
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Karel Appel - uit de Cats portfolio met lijst! kopen? Bied vanaf 645!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands uit de Cats portfolio met lijst!
TechniekLitho
Afmetingen89 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 645
Karel Appel - Tuesday (Coockey) kopen? Bied vanaf 425!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Tuesday (Coockey)
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Karel Appel - grote zeefdruk: Happy cat (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands grote zeefdruk: Happy cat (gesigneerd!)
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 595
Karel Appel - Deux Têtes kopen? Bied vanaf 750!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Deux Têtes
TechniekLitho
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Karel Appel - De Ronde Kant van de Aarde kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De Ronde Kant van de Aarde
Afmetingen22 x 22 cm (h x b)
€ 500
Karel Appel - Tibetan Bird kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Tibetan Bird
TechniekLitho
Afmetingen71 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Karel Appel - Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation kopen? Bied vanaf 6950!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 6.950
Karel Appel - Bols tenstoonstelling kopen? Bied vanaf 95!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Bols tenstoonstelling
TechniekLitho
Afmetingen97 x 70 cm (h x b)
€ 95
Karel Appel - Vrouw met Bloem kopen? Bied vanaf 495!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Vrouw met Bloem
TechniekLitho
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Karel Appel - Little owl, litho kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Little owl, litho
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 795
Karel Appel - Haine, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Haine, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Karel Appel - het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands het gele hoofd - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - de tovenaar - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands de tovenaar - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen75.5 x 55.5 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Hollandse Molen - kopen? Bied vanaf 975!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Hollandse Molen -
Afmetingen53 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 975
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 2595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Karel Appel - zonder titel kopen? Bied vanaf 475!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen75 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Karel Appel - Karel Appel recente sculpturen & gedichten GESIGNEERD kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karel Appel recente sculpturen & gedichten GESIGNEERD
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
€ 75
Karel Appel - Zeefdruk: Tijger en olifant kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zeefdruk: Tijger en olifant
Afmetingen53 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Karel Appel - Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole
TechniekLitho
Afmetingen61.5 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.295
Karel Appel - Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961 kopen? Bied vanaf 1000!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karel Appel - litho ‘A Beast Drawn Man’ - 1961
TechniekLitho
Afmetingen65 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229

Kunst van Karel Appel kopen

Kunst van Karel Appel kopen was nog nooit zo bereikbaar! Via Kunstveiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste kunstwerken van deze bekende CoBrA-kunstenaar. Dus bent u op zoek naar een kleurrijke Karel Appel zeefdruk of expressief Karel Appel schilderij? Bekijk dan snel het aanbod voor alle kunstwerken van Karel Appel te koop!

Koop CoBrA-kunst van Karel Appel via Kunstveiling

Karel Appel is een van de bekendste naoorlogse Nederlandse kunstenaars. Hij was medeoprichter en een van de hoofdfiguren van de revolutionaire CoBrA-beweging. De kunstenaars die zich bij CoBrA aansloten, braken met de traditionele schilderkunst en zochten naar nieuwe manieren om zich artistiek te uiten. Ze vonden inspiratie in de naïviteit van kindertekeningen en kunst van natuurvolkeren. Karel Appel schilderde onder andere expressieve fantasiewezens en fabeldieren in felle kleuren. Bij Kunstveiling worden regelmatig kleurrijke en karakteristieke CoBrA kunstwerken van Karel Appel geveild. Bent u geïnteresseerd in het kopen van echte CoBrA-kunst van Karel Appel? Hieronder leest u hoe u eenvoudig mee kunt bieden én waar u op moet letten als u een kunstwerk van Karel Appel wilt kopen.

Hoe koop ik een echte Karel Appel zeefdruk, schilderij, litho of tekening?

Kunstwerken kopen van Karel Appel via Kunstveiling is laagdrempelig en betrouwbaar. Via uw persoonlijke account kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op alle Karel Appel kunstwerken die in de veiling staan. Bij alle items staat duidelijk aangegeven wat het openingsbod is en wanneer de veiling afloopt. Koopt u voor het eerst kunst via Kunstveiling? Lees dan eerst de veilingregels door.

Heeft u een Karel Appel schilderij, Karel Appel zeefdruk, Karel Appel litho of Karel Appel tekening op het oog? Via uw account kunt u het werk als favoriet instellen. Zo vindt u het Karel Appel schilderij eenvoudig terug én ontvangt u een e-mailnotificatie op de dag dat de veiling afloopt, wanneer een andere gebruiker een eerste bod uitbrengt of wanneer u bent overboden (indien via uw profiel ingesteld). Op die manier vergroot u de kans op een winnend bod op dat prachtige Karel Appel schilderij te koop via de online veiling!

Waar moet ik op letten bij het kopen van een Karel Appel kunstwerk?

Kunst van Karel Appel is onder verzamelaars en kunstliefhebbers erg populair. Met het kopen van een echt Karel Appel schilderij, zeefdruk of litho haalt u een kunstwerk van één van de belangrijkste moderne Nederlandse kunstenaars in huis! Karel Appel was een ontzettende productieve kunstenaar. Toch zijn er ook vervalsingen van het werk van Karel Appel in omloop. Via Kunstveiling mogen alleen kunstwerken van Karel Appel te koop worden aangeboden waarbij geen twijfel bestaat over de authenticiteit. Mocht u toch twijfels of vragen hebben over de echtheid van een te koop aangeboden Karel Appel kunstwerk, dan kunt u daar altijd melding van maken en zullen onze Veilingmeesters het werk beoordelen.

Bent u ook geïnteresseerd in kunst van andere CoBrA-kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Corneille, Pierre Alechinsky of Eugène Brands.