Klaas Gubbels (1934)
  5. Klaas Gubbels
Klaas Gubbels (1934)

Klaas Gubbels (1934)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Fotograaf

Klaas GUBBELS (Rotterdam 1934)

Klaas Gubbels (geboren in 1934) is een prominente Nederlandse kunstenaar wiens werk bekend staat om zijn kenmerkende stijl en iconische thema's. Met een carrière die zich uitstrekt over meerdere decennia, heeft Gubbels een blijvende indruk gemaakt op de nationale en internationale kunstscene.

Gubbels staat vooral bekend om zijn stillevens van alledaagse objecten, zoals koffiekannen, tafels en stoelen. Zijn kunstwerken zijn doordrenkt met eenvoud en herkenbaarheid, terwijl ze tegelijkertijd een diepere betekenis en symboliek bevatten. Door zijn objecten te isoleren en te abstraheren, creëert Gubbels een unieke visuele taal die zijn kunstwerken onderscheidend maakt.

De kunst van Klaas Gubbels straalt een gevoel van rust en contemplatie uit, en nodigt het publiek uit om aandacht te schenken aan de schoonheid van alledaagse dingen. Zijn gebruik van strakke lijnen, gedurfde kleuren en herhalende vormen draagt bij aan de herkenbaarheid en universaliteit van zijn werk.

Met tentoonstellingen in gerenommeerde galeries en musea over de hele wereld heeft Gubbels een solide reputatie opgebouwd als een kunstenaar wiens werk zowel geliefd is bij kunstliefhebbers als verzamelaars. Zijn vermogen om eenvoudige objecten te transformeren in poëtische kunstwerken is een weerspiegeling van zijn diepgaande artistieke visie.

Of het nu gaat om zijn schilderijen, sculpturen of grafische werken, de kunst van Klaas Gubbels blijft relevant en betoverend. Zijn vermogen om schoonheid te vinden in het alledaagse en dit om te zetten in tijdloze kunst, maakt hem tot een onmiskenbaar figuur in de moderne kunstwereld.
Aangeboden items
30
Verkochte items
1340
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Klaas Gubbels - Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Janus" - 2004 (zeer groot!)
TechniekLitho
Afmetingen91 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Klaas Gubbels - Walking Table 2 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Walking Table 2
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Klaas Gubbels - Gestapelde kannen kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gestapelde kannen
TechniekAquarel
Afmetingen43 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Klaas Gubbels - Weerstandstoel (Ets & aquarel) kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Weerstandstoel (Ets & aquarel)
TechniekEts
Afmetingen37.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Klaas Gubbels - Stilleven, litho kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Klaas Gubbels - Stilleven kopen? Bied vanaf 455!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 455
Klaas Gubbels - Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Vliegtuig -2014 (ingekleurd met aquarel)
Afmetingen23.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - zonder titel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Klaas Gubbels (1934) Zeefdruk - 1979
Afmetingen38 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Klaas Gubbels - droge naald ets - Berlijn - koningstafel kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands droge naald ets - Berlijn - koningstafel
TechniekEts
Afmetingen35 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Klaas Gubbels - Brand van Rotterdam kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Brand van Rotterdam
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Comtemporary Art kopen? Bied vanaf 850!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Comtemporary Art
TechniekKeramiek
Afmetingen30 x 11 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Klaas Gubbels - Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Hardcover monografie (met CD) + 4 catalogi
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 70
Klaas Gubbels - Billie Holiday kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Billie Holiday
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 325
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk: 4 tuiten van koffiekannen, bruin - 2006
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Hartenman - 2015
Afmetingen39.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Klaas Gubbels - Zeefdruk: Stilleven - 1999 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: Stilleven - 1999
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - houtdruk: thuisorkest - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: thuisorkest - 2014
Afmetingen32.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Klaas Gubbels - houtdruk: 6 pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: 6 pijpen - 2004
Afmetingen49 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499

Kunst van Klaas Gubbels kopen

De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!

Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels

Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!

Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis

Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.

Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen

Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden

Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?

Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.

Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.