Klaas Gubbels (1934)
  5. Klaas Gubbels
Klaas Gubbels (1934)

Klaas Gubbels (1934)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus, Fotograaf

Klaas GUBBELS (Rotterdam 1934)

Biografie / Opleiding

Gubbels werd geboren in 1934 in Rotterdam en ging van 1949 tot 1951 naar de Rotterdamse Ambachtsschool, waar hij afstudeerde in de richting reclameschilderen. Vervolgens volgde hij een avondcursus aan de Academie voor Beeldende Kunsten, voor hij van 1952 tot 1958 aan de Arnhemse academie ‘Kunstschool’ ging studeren. Na zijn studie is hij in Arnhem blijven wonen. In de jaren tachtig had Gubbels een tijdelijk atelier in het Franse departement Ardèche.

Klaas Gubbels staat bekend om zijn stillevens van koffiekannen, tafels en stoelen, weergegeven in een simpele vormentaal. In verloop van tijd werd zijn werk steeds abstracter en ging het zich meer beperken wat betreft visuele thema’s (ook wel de kracht van zijn kunst). Hij gebruikt verschillende technieken, als litho, wandschildering, houtsnede, objet trouvé, glas, metaal en fotografie, aquarel en olieverf. Van 1965 tot 1992 heeft Gubbels gedoceerd aan de Willem de Kooning Academie in Rotterdam. Hij doceerde in de jaren zeventig ook korte tijd aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en in de jaren tachtig aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem.

Exposities en prijzen

In 1971 ontving Gubbels van de Provincie Gelderland de Quarles van Uffordprijs. In 2004-2005 was ere en groot retrospectief van Gubbels’ werk in het Museum voor Moderne Kunst Arnhem. Veel Nederlandse musea en bedrijven hebben werk van Gubbels in hun collective. Ook zijn ere en aantal van zijn werken in de openbare ruimte te zien.

Aangeboden items
56
Verkochte items
1154
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (591 x Favoriet)
56 aangeboden items van deze kunstenaar
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zijwaarts ’ - 2022 kopen? Bied vanaf 385!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zijwaarts ’ - 2022Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2022
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Absint’ - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Koningsstoel ’ - 2006 - oplage HC kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Koningsstoel ’ - 2006 - oplage HCGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Klaas Gubbels - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1988
TechniekOffset
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Oranje kan op Tafel - Nr. 126 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels - Oranje kan op Tafel - Nr. 126 - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal1998
Afmetingen75.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Stilleven kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - StillevenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1976
Afmetingen59 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen72 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Blauwe ketel op tafel kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Blauwe ketel op tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEK kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - HUIZE LICHTENBEEKGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - MEI 1973Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - 'CATALPA 19' kopen? Bied vanaf 200!
Klaas Gubbels - 'CATALPA 19'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - SCHAAKTAFEL kopen? Bied vanaf 125!
Klaas Gubbels - SCHAAKTAFELGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: "Love" - 2010Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2010
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote houtsnede: Pijpen - 2004Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen49 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho, Rode kan op blauwe tafel kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels - Litho, Rode kan op blauwe tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2002Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2002
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Fruitschaal met peer kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - Fruitschaal met peerBeeld / Object

Geplaatst doorpeevanes

Jaartal1987
TechniekKeramiek
Afmetingen5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - grote houtdruk - 2007Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
Afmetingen48.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
Klaas Gubbels - Natura mortaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Hartenman kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - HartenmanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2015
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Alexander & Maxima kopen? Bied vanaf 7500!
Klaas Gubbels - Alexander & MaximaBeeld / Object

Geplaatst doorPTimmermans

Jaartal2003
TechniekIJzer
Afmetingen135 cm x 190 cm x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - grote houtsnede: 1998 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote houtsnede: 1998Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1998
Afmetingen48.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - (T)uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels - (T)uiteindeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2016
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EA kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Hongaars kwartet ’ - 2006 - oplage EAGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen32 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - “ de roze stoel” kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels - “ de roze stoel”Beeld / Object

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2000
TechniekHout
Afmetingen82 cm x 53 cm x 33 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Het schaakbord kopen? Bied vanaf 1250!
Klaas Gubbels - Het schaakbordBeeld / Object

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1996
TechniekHout
Afmetingen42 cm x 42 cm x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Houtdruk: Hartenman - 2015Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2015
Afmetingen39.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Zwarte ketelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
Afmetingen35 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Litho: een koffiepot op een tafel - 1979 kopen? Bied vanaf 125!
Klaas Gubbels - Litho: een koffiepot op een tafel - 1979Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1979
Afmetingen38 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zeefdruk: 1994 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - Zeefdruk: 1994Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH) kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels - VINCENT EN THEO (VAN GOGH)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2015
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaar kopen? Bied vanaf 1850!
Klaas Gubbels - prachtig schilderij van deze geweldige kunstenaarSchilderij

Jaartal2001
Afmetingen34 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Balanskan kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - BalanskanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2016
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - StapelkannenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2015
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Walking table met een gedicht van Neeltje Maria Min. kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Walking table met een gedicht van Neeltje Maria Min.Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
Afmetingen45 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Gemengde techniek, Unicum kopen? Bied vanaf 500!
Klaas Gubbels - Gemengde techniek, UnicumSchilderij

Jaartal1986
Afmetingen46 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23 kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Bruine kan ’ - 2006 - oplage 23Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2006
Afmetingen34.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Rode koffiekan op blauwe tafel kopen? Bied vanaf 415!
Klaas Gubbels - Rode koffiekan op blauwe tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKoniuszek

Jaartal1999
Afmetingen82.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - “Standje 69” kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - “Standje 69”Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal2010
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Aquarel: Volksbond kopje - 2007 kopen? Bied vanaf 550!
Klaas Gubbels - Aquarel: Volksbond kopje - 2007Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2007
TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986 kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels - Maatschap Gubbels & Kerkhof - Zeefdruk: Paradise Last - 1986Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
Afmetingen61 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst van Klaas Gubbels kopen

De ketels, kannen, stoelen en tafels van Klaas Gubbels, wie herkent zijn kunstwerken niet? Liefhebbers van de karakteristieke beeldtaal van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling eenvoudig de mooiste Klaas Gubbels schilderijen, aquarellen, etsen en houtdrukken via de online veiling. Bekijk het actuele aanbod kunstwerken van Klaas Gubbels te koop en bied mee!

Het omvangrijke oeuvre kunstwerken van Klaas Gubbels

Wilt u graag Klaas Gubbels kunstwerken kopen voor aan de muur? Klaas Gubbels is één van de belangrijkste hedendaagse kunstenaars in Nederland. Alhoewel het aantal onderwerpen dat Klaas Gubbels gebruikt in zijn kunst beperkt is, heeft hij een zeer omvangrijk oeuvre waarin de ketel of koffiekan, de stoel, de tafel of de fles steeds weer in andere kleuren of composities figureren. Door de wijze waarop hij deze gewone en alledaagse objecten in beeld brengt, maakt hij ze bijzonder. Veel museale collecties bezitten kunstwerken van Klaas Gubbels, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam en Museum Boijmans van Beuningen. Wilt u ook een eigen Klaas Gubbels kunstwerk bemachtigen? Voor uw eigen collectie of om iemand cadeau te doen? Bied dan mee op prachtige Klaas Gubbels kunstwerken te koop via Kunstveiling!

Haal een unieke blikvanger van Klaas Gubbels in huis

Koopt u een uniek schilderij van Klaas Gubbels via de online veiling, dan haalt u zonder twijfel een echte blikvanger in huis! Menig kunstliefhebber is gecharmeerd van de eenvoudige maar weloverwogen stijl van Klaas Gubbels, waarin de hoofdrol dikwijls is weggelegd voor een ogenschijnlijk eenvoudige ketel. Naast tweedimensionale werken zoals schilderijen en grafiek heeft Gubbels ook veel beelden vervaardigd, zoals levensgrote ketels van cortenstaal of driedimensionale stoelen van hout. Houd voor een origineel kunstwerk boven de bank óf een prachtig groot beeld om de ruimte mee te vullen het aanbod Klaas Gubbels kunstwerken in de gaten en breng een bod uit op dat ene mooie schilderij of beeld dat u raakt! Via Kunstveiling koopt u eenvoudig een Klaas Gubbels voor in huis.

Houtsneden en zeefdrukken van Klaas Gubbels kopen

Bij Kunstveiling treft u doorgaans een grote collectie grafiek van Klaas Gubbels. Echte grafische werken die in oplage zijn vervaardigd, dus geen Klaas Gubbels poster of prints. Via de veiling biedt u eenvoudig mee op de mooiste Klaas Gubbels zeefdrukken, houtsneden, etsen en litho’s tegen betaalbare veilingprijzen. Heeft u zelf een Klaas Gubbels zeefdruk te koop, of een ander kunstwerk? Aarzel dan niet om deze via Kunstveiling aan te bieden

Hoe werkt kunst van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling?

Kunstwerken van Klaas Gubbels kopen via Kunstveiling is erg eenvoudig. Om mee te kunnen bieden op de kunstwerken van Klaas Gubbels heeft u een persoonlijk Kunstveiling account nodig. Via de biedknop op de pagina van het kunstwerk dat u heeft gevonden plaatst u snel en gemakkelijk een bod. Tijdens het plaatsen van dit bod ziet u direct wat de totale kosten zijn. Wilt u meer kans maken om het kunstwerk te winnen? Dan kunt u ook een autobod instellen. Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! U heeft een echte Klaas Gubbels bemachtigd! De verkoper neemt contact met u op om uw aankoop af te handelen. Was een andere koper u net voor? Bekijk dan het overige aanbod kunst te koop van Klaas Gubbels of blijf per e-mail op de hoogte van nieuw aangeboden kunstwerken door Klaas Gubbels als favoriet in te stellen.

Bent u geïnteresseerd in andere moderne en hedendaagse kunstenaars? Bekijk ook eens het aanbod kunstwerken in de veiling van Herman Brood, Roger Raveel, Lucebert en Theo Wolvecamp.