5. Leo Dooper

Leo Dooper (1934)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Leo DOOPER (Makkum 1934)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Leo Dooper - Het uitademen van de ik wolk, (nr. 45/100). Geef de ander een hand, (nr. 45/100 kopen? Bied vanaf 50!

Leo Dooper - Het uitademen van de ik wolk, (nr. 45/100). Geef de ander een hand, (nr. 45/100

Geplaatst doorJeroenFS

Eindtijd18-05-2021 om 22:32

Jaartal1982
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst