5. Leo Hartzuiker

Leo Hartzuiker (XXe Eeuw)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Aquarellist uit Hilversum

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Leo Hartzuiker - C5142-7, Stilleven met appels en klokje kopen? Bied vanaf 75!

Leo Hartzuiker - C5142-7, Stilleven met appels en klokje

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd08-06-2021 om 19:33

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst