5. Loes Koldijk-Meyers

Loes Koldijk-Meyers (1929)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Loes KOLDIJK-MEYERS (Amsterdam 1929)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Loes Koldijk-Meyers - huis met lantaarn (ets uit 1983) kopen? Bied vanaf 75!

Loes Koldijk-Meyers - huis met lantaarn (ets uit 1983)

Geplaatst doorMCD

Eindtijd26-05-2021 om 22:37

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst