5. Louis-Etienne Dauphin

Louis-Etienne Dauphin (1885-1926)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Louis-Etienne DAUPHIN (1883-1943) Frans schilder /etser 1883-1943

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Louis-Etienne Dauphin - Waterland kopen? Bied vanaf 55!

Louis-Etienne Dauphin - Waterland

Geplaatst doorErkel2011

Eindtijd16-02-2021 om 19:05

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst