5. Louis Legrand

Louis Legrand (1863-1951)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Louis LEGRAND: (Dijon 1863 - Livry-Gargan 1951)

Nationaliteit / school

Frans

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Louis Legrand - Ets op Japans papier, Le Christ (Zelfportret) kopen? Bied vanaf 70!

Louis Legrand - Ets op Japans papier, Le Christ (Zelfportret)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd08-08-2021 om 19:30

Jaartal1894
TechniekEts
Afmetingen68 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst