5. Louis Meys

Louis Meys (1902-1995)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Geboren in Den Haag. Louis Meys was een begenadigd schilder met een groot didactisch vermogen. Jarenlang was Meys docent aan de Vrije Academie te Den Haag.Hij werkte geheel volgens zijn eigen plan en voelde zich niet aangetrokken tot welke stroming of groepering dan ook, wat niet betekende dat hij zich soms liet inspireren door anderen.Hij had grote bewondering voor Edouard Vuillard en Pierre Bonnard.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Louis Meys - Huis Raaphorst, Wassenaar kopen? Bied vanaf 45!

Louis Meys - Huis Raaphorst, Wassenaar

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

Eindtijd07-05-2021 om 21:28

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst