5. Margarita Nicolaas

Margarita Nicolaas (1947)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Margarita NICOLAAS (Amsterdam 1947)

Margarita Nicolaas is een Nederlandse tekenaar.

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Twee paarden' | 1992 kopen? Bied vanaf 120!

Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Twee paarden' | 1992

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd19-06-2021 om 22:18

Jaartal1992
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Overpeinzing' | 1991 kopen? Bied vanaf 125!

Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Overpeinzing' | 1991

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd20-06-2021 om 21:13

Jaartal1991
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd