5. Maria van Kesteren

Maria van Kesteren (1933)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Maria van KESTEREN (Leiden, 1933), houtdraaier en glaskunstenaar

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Maria van Kesteren - Landing op tropisch eiland kopen? Bied vanaf 65!

Maria van Kesteren - Landing op tropisch eiland

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 21:25

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst