5. Marianne Naerebout

Marianne Naerebout (1958)

4 aangeboden items / 231 verkochte items

FA. (61 x Favoriet)

Marianne NAEREBOUT

Nationaliteit / school

Nederlands

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Marianne Naerebout - Totem Gabon kopen? Bied vanaf 1500!

Marianne Naerebout - Totem Gabon

Geplaatst doorTamaraSille

Jaartal1991
Afmetingen161 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Naerebout - Zeefdruk, Fishing in deep water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 135!

Marianne Naerebout - Zeefdruk, Fishing in deep water - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1999
Afmetingen85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Naerebout - Zeefdruk 'The big day' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 155!

Marianne Naerebout - Zeefdruk 'The big day' - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1997
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Marianne Naerebout - kleurenzeefdruk | 'Early bird' | 1995 kopen? Bied vanaf 80!

Marianne Naerebout - kleurenzeefdruk | 'Early bird' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst