5. Marijke Hertog

Marijke Hertog (1941)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Marijke Hertog is een naoorlogse kunstenares die vooral bekend is vanwege haar etsen met vreemdsoortige dierenwezens.

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Marijke Hertog - Vliegende krekel met slak kopen? Bied vanaf 25!

Marijke Hertog - Vliegende krekel met slak

Geplaatst doorJansonius

Eindtijd11-07-2021 om 20:19

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst