Markus Lüpertz (1941)
  5. Markus Lüpertz
Markus Lüpertz (1941)

Markus Lüpertz (1941)

Kunstschilder, Beeldhouwer

Markus LÜPERTZ (Reichenberg (Bohemen) 1941)

Kunstschilder en beeldhouwer.

Aangeboden items
10
Verkochte items
87
Nationaliteit
Duits Duits
Links
Favoriet
Markus Lüpertz - Farbradierung, signiert kopen? Bied vanaf 300!
Markus Lüpertz (1941) Duits Kleurenets, gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Markus Lüpertz - SKULL 2, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
Markus Lüpertz (1941) Duits SCHEDEL 2, gesigneerd en genummerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900
Markus Lüpertz - Männer ohne Frauen - Parsifal, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 660!
Markus Lüpertz (1941) Duits Mannen zonder vrouwen - Parsifal, gesigneerd en genummerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 660
Markus Lüpertz - Grazie, handsigniertes e.a. Exemplar kopen? Bied vanaf 1250!
Markus Lüpertz (1941) Duits Grazie, handsigniertes e.a. Exemplar
TechniekLitho
Afmetingen107 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.250
Markus Lüpertz - Friedrich Holderlin kopen? Bied vanaf 745!
Markus Lüpertz (1941) Duits Friedrich Holderlin
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 745
Markus Lüpertz - VERSTEINERTE TROPFEN V, signiert und 6/20 nummeriert kopen? Bied vanaf 950!
Markus Lüpertz (1941) Duits PETRIFIED DROPS V, gesigneerd en genummerd 6/20
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 950
Markus Lüpertz - Farbradierung, signiert kopen? Bied vanaf 310!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 310
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 310
Markus Lüpertz - Aquatinta-Radierung, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 850!
Markus Lüpertz (1941) Duits Aquatint ets, gesigneerd en genummerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Markus Lüpertz - SKULL 1, signiert und nummeriert kopen? Bied vanaf 900!
Markus Lüpertz (1941) Duits SCHEDEL 1, gesigneerd en genummerd
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 900

Kunst kopen van Markus Lüpertz

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Markus Lüpertz? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Markus Lüpertz. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Markus Lüpertz en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Markus Lüpertz te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Markus Lüpertz!

Volg het aanbod kunst van Markus Lüpertz te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Markus Lüpertz te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Markus Lüpertz instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Markus Lüpertz kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Markus Lüpertz!

Waarom via Kunstveiling kunst van Markus Lüpertz kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Markus Lüpertz en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Markus Lüpertz via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Markus Lüpertz of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Markus Lüpertz?

Kunst kopen van Markus Lüpertz begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Markus Lüpertz, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Markus Lüpertz. Om meer kans te maken om de Markus Lüpertz te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Markus Lüpertz! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.