5. Matthijs Maris

Matthijs Maris (1839-1917)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Matthijs MARIS (Den Haag, 1839 - Londen, 1917)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Matthijs Maris - ‘De Zaaier’ kopen? Bied vanaf 2000!

Matthijs Maris - ‘De Zaaier’

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorAdrianusK

Eindtijd05-07-2021 om 17:07

Jaartal1887
TechniekEts
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst