Niet of onleesbaar gesigneerd
  5. Niet of onleesbaar gesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Kunstenaar

Kunstwerken waarbij niet bekend is wie het werk gemaakt heeft. Deze werken kunnen aangeboden onder een aantal voorwaarden:

  1. De signatuur is niet aanwezig of onduidelijk. Indien deze aanwezig is, dient een foto van de signatuur te worden bijgevoegd.

  2. Indien de naam goed leesbaar is, maar deze niet voorkomt in het RKD of bij Artprice kan een werk niet worden aangeboden.

  3. Werken waarbij de kunstenaar niet bekend is, dienen van bovengemiddelde kwaliteit te zijn, zodat aannemelijk is dat de kunstenaar, ware deze bekend, in de genoemde databases te vinden is.

Aangeboden items
78
Verkochte items
10042
Favoriet
FA. (1001 x Favoriet)
77 aangeboden items van deze kunstenaar
Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - Vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Keramiekatelier Feniks Schoorl - VaasjeGlas / Keramiek

Geplaatst doorwoerro

Afmetingen24 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Maskers kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - MaskersBeeld / Object

Geplaatst doorWilDijkstra

Jaartal1963
TechniekHout
Afmetingen96 cm x 14 cm x 0 cm (h x b x d)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Palet met kruik kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Palet met kruikSchilderij

Geplaatst doorCords

Jaartal1957
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - StillevenSchilderij

Geplaatst doorWilDijkstra

Jaartal1992
Afmetingen58 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorWilDijkstra

Jaartal1991
Afmetingen61.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Affiche, Brood sterkt de spieren kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Affiche, Brood sterkt de spierenPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1930 t/m 1949
TechniekVaria
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho, Vrouw met kat kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Litho, Vrouw met katGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2011
TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Niet of onleesbaar gesigneerd - LOT VAN 8 KUNSTWERKEN / GRAFIEK / ORIGINEEL / NEDERLANDSE SCHOOL kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - LOT VAN 8 KUNSTWERKEN / GRAFIEK / ORIGINEEL / NEDERLANDSE SCHOOLGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vischafslag te Katwijk aan Zee - Houtsnede kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vischafslag te Katwijk aan Zee - HoutsnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Afmetingen11 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter Heineken kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Unieke, zeldzame Franse billboardposter HeinekenAffiches

Geplaatst doorTosDsign

TechniekLitho
Afmetingen170 cm x 130 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Wachten op hoog water.Schilderij

Geplaatst doorBernardenbeppie

Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Linosnede, Zeilschepen in de haven kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Linosnede, Zeilschepen in de havenPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen23 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Impressionistisch zeezicht kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Impressionistisch zeezichtSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton, Lot van 5 werken kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton, Lot van 5 werkenSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1982
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Geknoopte jas kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Geknoopte jasSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de tempel. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bij de tempel.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBernardenbeppie

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Leuke grote -1993 - Lithografie "naakte mannetjes" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Leuke grote -1993 - Lithografie "naakte mannetjes" potloodgesigneerdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Expressionistisch landschapSchilderij

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen43 cm x 53 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Toledobrücke kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - ToledobrückeTekening / Aquarel

Geplaatst doorCorinevandersluis

TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeezicht met zeilboot kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeezicht met zeilbootTekening / Aquarel

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Originele jaarkalender Jiskefet 2000-2001 kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Originele jaarkalender Jiskefet 2000-20013D Multiples & Objecten

Geplaatst doorwoerro

Jaartal2000
TechniekOverig
Afmetingen25 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening - Landschap met bomen rots en water - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pasteltekening - Landschap met bomen rots en water - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorKees58

Jaartal1940
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Opaline vaas/bonbonnière kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Opaline vaas/bonbonnièreGlas / Keramiek

Geplaatst doorLucy2610

Afmetingen16 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zomer kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - ZomerSchilderij

Geplaatst doorBernardenbeppie

Afmetingen38 cm x 63 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 luik. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 luik.Schilderij

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal2002
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pastelkleurige krijttekening Provence kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Pastelkleurige krijttekening ProvenceTekening / Aquarel

Geplaatst doorKarlVW

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen77 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraan landschap kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Mediterraan landschapSchilderij

Geplaatst doorBernardenbeppie

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lex Bertels kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Lex BertelsTekening / Aquarel

Geplaatst doorLexBertels2015

Jaartal2022
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Onleesbaar kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - OnleesbaarSchilderij

Geplaatst doorIsmael-Ismael

Afmetingen15.50 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee monddgeblazen vazen Tutti Frutti kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee monddgeblazen vazen Tutti FruttiGlas / Keramiek

Geplaatst doorLucy2610

Jaartal1970
Afmetingen18 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Niet of onleesbaar gesigneerd - Houten beeld, Vrouw met man, afkomstig uit Ivoorkust kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Houten beeld, Vrouw met man, afkomstig uit IvoorkustBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen41 cm x 30 cm x 25 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ebbenhout, Familieboom, afkomstig uit Ivoorkust kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ebbenhout, Familieboom, afkomstig uit IvoorkustBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen58 cm x 20 cm x 21 cm (h x b x d)
Gewicht8000 g
Niet of onleesbaar gesigneerd - Beschilderd hout, Kikker kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Beschilderd hout, KikkerBeeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHout
Afmetingen24 cm x 50 cm x 34 cm (h x b x d)
Gewicht80000 g

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Niet of onleesbaar gesigneerd!

Volg het aanbod kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Niet of onleesbaar gesigneerd te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Niet of onleesbaar gesigneerd instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Niet of onleesbaar gesigneerd kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd!

Waarom via Kunstveiling kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Niet of onleesbaar gesigneerd en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd?

Kunst kopen van Niet of onleesbaar gesigneerd begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Niet of onleesbaar gesigneerd. Om meer kans te maken om de Niet of onleesbaar gesigneerd te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Niet of onleesbaar gesigneerd! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.