5. Oskar Koller

Oskar Koller (1925-2004)

6 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Oskar KOLLER (Erlangen, 1925 - 2004)

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Oskar Koller - Mauer, Originallithografie mit Aquarell,1975 kopen? Bied vanaf 170!

Oskar Koller - Mauer, Originallithografie mit Aquarell,1975

Geplaatst doorHeinzel

VerzendingInternationaal

Aftersale items

Aftersale
Oskar Koller - Erinnerungen Bali, Kunstdruck 91 kopen? Bied vanaf 70!

Oskar Koller - Erinnerungen Bali, Kunstdruck 91

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

Aftersale
Oskar Koller - Emissary of light kopen? Bied vanaf 245!

Oskar Koller - Emissary of light

Geplaatst doorlambiorix

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Oskar Koller - INFORMELLE ARCHITEKTONISCHE LANDSCHAFT - 1962 - Handsignierte & dat. OriginalLithographie (NÜRNBERG) kopen? Bied vanaf 110!

Oskar Koller - INFORMELLE ARCHITEKTONISCHE LANDSCHAFT - 1962 - Handsignierte & dat. OriginalLithographie (NÜRNBERG)

Geplaatst doorartaud

VerzendingInternationaal

Aftersale
Oskar Koller - Baum im Farbenmeer, Farblithographie mit Aquarell kopen? Bied vanaf 180!

Oskar Koller - Baum im Farbenmeer, Farblithographie mit Aquarell

Geplaatst doorArtebus

VerzendingInternationaal