Paul Bervoets (1931-2002)
  5. Paul Bervoets

Paul Bervoets (1931-2002)

Kunstenaar

Paul BERVOETS (Antwerpen 1931 - Antwerpen 2002)

Aangeboden items
1
Verkochte items
2
Nationaliteit
Belgisch
Links
Favoriet
FA. (1 x Favoriet)
1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Paul Bervoets - Antwerpen kopen? Bied vanaf 400!
Paul Bervoets - Antwerpen

Geplaatst doorRex2205

Eindtijd12-04-2022 om 21:31

Afmetingen110 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Paul Bervoets

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Paul Bervoets? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Paul Bervoets. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Paul Bervoets en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Paul Bervoets te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Paul Bervoets!

Volg het aanbod kunst van Paul Bervoets te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Paul Bervoets te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Paul Bervoets instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Paul Bervoets kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Paul Bervoets!

Waarom via Kunstveiling kunst van Paul Bervoets kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Paul Bervoets en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Paul Bervoets via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Paul Bervoets of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Paul Bervoets?

Kunst kopen van Paul Bervoets begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Paul Bervoets, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Paul Bervoets. Om meer kans te maken om de Paul Bervoets te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Paul Bervoets! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.