Peter van Drumpt (1949)
  5. Peter van Drumpt

Peter van Drumpt (1949)

Kunstenaar

Over de kunstenaar:

Peter van Drumpt 1949 Geboren te Gennep, van beroep beeldend kunstenaar, schilder en graficus. Woont en werkt in Amsterdam. Materiaal: acryl/linnen, aquarel en aquarel/potlood. Technieken: gemengde techniek en lithografie. Inspiratiebron is: Hollandse landschappen. Stijl: abstract 1986-1992. Genoot zijn opleiding aan het Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen Hasselt(B) en aan de Gerrit Rietveld Academie 1970-1975.

Opleiding: Hoger Instituut v. Architectuur en Toegepaste Wetenschappen, Hasselt (B) Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam (1970-1975)

De volgende instellingen bieden werk aan en organiseren exposities: Galerie Clement, Amsterdam Kunsthandel Brothers in Arts

De volgende kunstuitlenen hebben werk in hun collectie: Kunstuitleen Zwolle, Zwolle Alberts Kunstuitleen. Almelo Stedelijk Museum, Den Bosch

Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties: Achmea Kunstcollectie Ahold Kunst Stichting, Zaandam AMC Brummelkamp Galerie en AMC-vitrines, Amsterdam Fontys Kunstcollectie, Eindhoven Kunstcollectie KPN, Den Haag TNT Post Kunstcollectie, Den Haag

Aangeboden items
12
Verkochte items
57
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (16 x Favoriet)
12 aangeboden items van deze kunstenaar
Peter van Drumpt - Compositie kopen? Bied vanaf 22!
Peter van Drumpt - Compositie

Geplaatst doorPrivateartcollector

Afmetingen15 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - Compositie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - Compositie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - Compositie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648 kopen? Bied vanaf 80!
Peter van Drumpt - aquarel - abstract zonder titel - Ingelijst - 22648

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen69 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Peter van Drumpt - kleurenets - zonder titel - 1993 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!
Peter van Drumpt - kleurenets - zonder titel - 1993 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Peter van Drumpt - kleurenlitho - zonder titel - 1992 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!
Peter van Drumpt - kleurenlitho - zonder titel - 1992 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Peter van Drumpt - Grote kleurenlitho - zonder titel - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Peter van Drumpt - Grote kleurenlitho - zonder titel - 1988 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1993

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1986 kopen? Bied vanaf 75!
Peter van Drumpt - aquarel - zonder titel - 1986

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter van Drumpt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter van Drumpt - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter van Drumpt - zonder titel (eigen druk) kopen? Bied vanaf 65!
Peter van Drumpt - zonder titel (eigen druk)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Peter van Drumpt

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Peter van Drumpt? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Peter van Drumpt. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Peter van Drumpt en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Peter van Drumpt te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Peter van Drumpt!

Volg het aanbod kunst van Peter van Drumpt te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Peter van Drumpt te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Peter van Drumpt instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Peter van Drumpt kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Peter van Drumpt!

Waarom via Kunstveiling kunst van Peter van Drumpt kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Peter van Drumpt en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Peter van Drumpt via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Peter van Drumpt of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Peter van Drumpt?

Kunst kopen van Peter van Drumpt begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Peter van Drumpt, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Peter van Drumpt. Om meer kans te maken om de Peter van Drumpt te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Peter van Drumpt! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.