5. Pierre-Joseph Redoute

Pierre-Joseph Redoute (1759-1840)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Pierre-Joseph REDOUTE (1759-1840)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Pierre-Joseph Redoute - Berberis Vulgaris & Ficus - Etsen kopen? Bied vanaf 5!

Pierre-Joseph Redoute - Berberis Vulgaris & Ficus - Etsen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorarui

Eindtijd23-06-2021 om 22:03

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst