Piet van Leeuwen (1942)
  5. Piet van Leeuwen

Piet van Leeuwen (1942)

Kunstenaar

Piet van LEEUWEN (Rotterdam 1942)

Aangeboden items
2
Verkochte items
4
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (3 x Favoriet)
2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat)

Fotografie

Geplaatst doordjs

Eindtijd08-08-2022 om 20:15

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen92 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat)) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat))

Fotografie

Geplaatst doordjs

Eindtijd08-08-2022 om 20:30

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen94 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Piet van Leeuwen

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Piet van Leeuwen? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Piet van Leeuwen. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Piet van Leeuwen en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Piet van Leeuwen te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Piet van Leeuwen!

Volg het aanbod kunst van Piet van Leeuwen te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Piet van Leeuwen te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Piet van Leeuwen instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Piet van Leeuwen kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Piet van Leeuwen!

Waarom via Kunstveiling kunst van Piet van Leeuwen kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Piet van Leeuwen en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Piet van Leeuwen via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Piet van Leeuwen of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Piet van Leeuwen?

Kunst kopen van Piet van Leeuwen begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Piet van Leeuwen, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Piet van Leeuwen. Om meer kans te maken om de Piet van Leeuwen te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Piet van Leeuwen! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.