5. Rene Brone

Rene Brone (1944)

3 aangeboden items / 34 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

René BRONÉ

Sportschilder

Geboren te Hilversum in 1944.

Opleiding:

Amsterdamse Grafische School

Woont en werkt in Hilversum

Door: Arthur Brouwers

Nationaliteit / school

Nederlands

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Rene Brone - Zeefdruk, Playing cricket at Melbourne - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Rene Brone - Zeefdruk, Playing cricket at Melbourne - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1984
Afmetingen83 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Rene Brone - Kleurenzeefdruk GOLF at PEBBLE BEACH Groot!!! kopen? Bied vanaf 75!

Rene Brone - Kleurenzeefdruk GOLF at PEBBLE BEACH Groot!!!

Geplaatst doorSneekkunst

Jaartal1984
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983 kopen? Bied vanaf 29!

Rene Brone - Bjorn Borg. Tennis. 1983

Geplaatst doorAkke

Jaartal1983
TechniekComputerprint
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst