5. Rinne Mervel

Rinne Mervel (1952)

5 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Rinné MERVEL (Delft 1952)

Nationaliteit / school

Nederlands

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Rinne Mervel - Kleuren zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!

Rinne Mervel - Kleuren zeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1985
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinne Mervel - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 45!

Rinne Mervel - Ets - 1985

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen36.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Aftersale items

Aftersale
Rinne Mervel - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1985 kopen? Bied vanaf 50!

Rinne Mervel - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1985

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1985
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Rinne Mervel - tijdsbeeld '69 kopen? Bied vanaf 75!

Rinne Mervel - tijdsbeeld '69

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekDroge Naald
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rinne Mervel - - OC III - kopen? Bied vanaf 55!

Rinne Mervel - - OC III -

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst